"Hizmetlerimiz"

İskenderun'nun en deneyimli çiçek sitesi olan cicekcim.com.tr 1973 yılından bu güne kadar mutluluğunuz için hizmet vermektedir. Hatay'ın dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan cicekcim.com.tr aynı zamanda yurtdışına yapmak istediğiniz sürprizleriniz için, kendi bayi ağı ile, yakın zamanda sizlerin hizmetinde olacaktır.

 

"Çiçek Çiçekçiden Alınır" sloganı ile tüm Hatay'a yayılmış yerel çiçekçilerden oluşan güvenilir bayi ağı ile; yeni iş, doğum günü, yıl dönümü ve benzer bir çok özel günlerinizde, internet sitemizle sizlere hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sade bir kart mesajı, resimli sürpriz, hatta ve hatta videolu sürprizler bile yapabileceğiniz yenilenen sitemiz ile hizmetinizde olmak bizim için büyük bir mutluluk ve övünç kaynağıdır. Çiçek sektörünün içinden gelmiş ve mutluluğun sırrını bilen kadromuzla, yapacağınız sürprizleri en iyi şekilde koruyacağımıza ve amacına ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Siz seçiminizi yapın, biz sevdiklerinizi mutlu edelim. cicekcim.com.tr olarak, duygularınızı taşımaktan ziyade, doğru şekilde aktarabilmek adına yeni geliştirmelerle sürekli yanınızda olacağız. Sosyal medya hesaplarımızdan, 444 7 340 Çağrı Merkezimizden tarafımıza geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

   

iskenderuncicek.com.tr kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. Çiçeğin gücünü keşfedecek, etkilerine inanamayacaksınız. Unutmayın! Çiçek, İskenderun Çiçek'den alınır.

WhatsApp: 0532 653 23 53 - 0532 361 82 31